Emekliler 18 bin TL alacak! İşte detaylar...

Emekliler 18 bin TL alacak! İşte detaylar...
Emekli maaş promosyonlarında vatandaş, hangi bankanın ne kadar ödeme yaptığını merak ediyor. Peki, ne kadar maaşa ne kadar emekli promosyon ödemesi yapılacak? 18 bin TL nasıl alınır? İşte detaylar...

Emekliler 18 bin TL promosyonu hangi bankadan alabilir? Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi ne kadar? Yapı Kredi emekli promosyon başvurusu 2024. 2024 Emekli Promosyon Ödeme Detayları Neler?

Emekli maaş promosyonlarında vatandaş, hangi bankanın ne kadar ödeme yaptığını merak ediyor. Peki, ne kadar maaşa ne kadar emekli promosyon ödemesi yapılacak? 18 bin TL nasıl alınır? İşte detaylar...

EMEKLİ PROMOSYONU ALABİLMEK İÇİN BAŞVURU YAPILACAK TARİH ARALIĞI NE?

28 Mart 2024 – 30 Nisan 2024

NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU ALINACAK?

Promosyon Taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir

9.999 TL'ye kadarsa 6.250 TL;

10.000 TL - 14.499 TL arasındaysa 10.000 TL;

15.000 TL - 19.999 TL arasındaysa 12.500 TL;

20.000 T’nin üzerindeyse 15.000 TL nakit promosyon ödenir.

Malatya Haber sitesi yenimalatya.com.tr ’de yer alan habere göre, ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek nakit ödül ödenir.

Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde asıl bireysel kredi kartları ile toplamda 1.000 TL harcama yapılması durumunda, maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek ödül ödenir. Ödeme, ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır.

Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde ilk defa Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapması veya Yapı Kredi Mobil uygulamasını yeniden aktif kullanmaya başlaması* gerekmektedir. Dijital aktiflik ek ödül kriterinin sağlanması durumunda; müşterilere, maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek nakit ödül ödenir. Ödeme, ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır. (*Aktiflik kriteri; ek ödül taahhütnamesinin imzalanması öncesindeki 90 gün boyunca Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapmayan müşterinin, tekrar uygulamayı kullanmaya başlamasıdır.) Dijital aktiflik kampanyasından ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.

EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANAMAZ?

Kampanyadan 27 Mart 2024 tarihi itibarıyla Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.

HANGİ MAAŞ TÜRLERİ YAPI KREDİ'YE TAŞINIP PROMOSYON TALEP EDİLEBİLİR?

Sosyal Güvenlik Kurumunun (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) bağladığı yaşlılık aylığı, ölüm aylığı/ölüm geliri, malullük aylığı, sürekli iş göremezlik geliri türündeki tüm maaşlarınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilir, promosyon taahhüdü verebilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT