İslami Malzemeler ve İslami Hediyelikler Nelerdir?

İslami Malzemeler ve İslami Hediyelikler Nelerdir?
İslami malzemeler ve İslami hediyelikler, birçok kişi tarafından araştırılan ürünlerdir.

İslami malzemeler ve İslami hediyelikler, birçok kişi tarafından araştırılan ürünlerdir. Seccade, tespih, takke, mest, misvak gibi İslami malzeme çeşitlerinin kullanıcısı oldukça fazladır. Kuranı Kerim, Yasin kitabı, gibi İslami hediyelikler ise mevlit gibi özel davetlerin en çok tercih edilen ürünleridir. Birbirinden farklı özellikler üretilen İslami hediyelikler ve malzemeler her tarza ve her bütçeye hitap eder.

Kaliteli malzemeler, farklı boyut ve renklerde üretilen birbirinden zengin ürün çeşitliliğine sahip olan İslami malzemeler ve hediyelikler tekli ve setler şeklinde satışa sunulur. Hediyelik Yasin kitabı, İslami malzemelerden seccade, tespih, rahle ve çok daha fazlasına Hayrat Neşriyat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hayrat.com.tr üzerinden toptan olarak satın alabileceğiniz ve mevlidinize katılan tüm konuklarınıza armağan edebileceğiniz, hediyelikler ile mevlidinize daha fazla anlam katabilirsiniz.

kabe-kutulu-kadife-kuran-i-kerim-hafiz-boy-kabe-gorunumlu-kuranlar-hayrat-nesriyat-64168-43-k.jpg

Dini Malzemeler ve Hediyelikler

Günlük yaşamda kullanacağınız seccade, tespih, mest gibi dini malzemeler ile dilediğiniz gibi bir kullanım elde edebilirsiniz. Dini malzemelerden olan rahle çeşitleri birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Kaliteli rahleler oymalı ahşap, yakmalı ahşap seçenekleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Farklı boylarda tasarlanan rahle çeşitleri İslami malzemeler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Konuklarınıza hediye olarak dağıtabileceğiniz ürünlerden hediyelik Kuranı kerim birçok misafiriniz için en anlamlı hediyelerden biri olabilir. Dini hediyelikler arasında en popüler olan ürünlerden Kuran, cep boyları, kadife kaplı çeşitleri ile mevlitlerinizi daha özel hale getirir. Dilediğiniz renk ve boylar içinden seçim yapabileceğiniz İslami hediyelikler, uygun fiyat seçenekleriyle de avantaj sağlar. Mevlitlerinizde anlamlı ve özel hediyeler dağıtmak istiyorsanız, hediyelik Yasin kitabı tam istediğiniz ürün olabilir. Bebek ya da gelin mevlidiniz için Mealli Yasin kitabı, en özel hatıralardan biri olabilir.

İslami hediyelikler içinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de çoklu setlerdir. Seccade, tespih, Kuranı Kerim gibi ürünlerden oluşan setler, oldukça şık bir seçim olabilir. Kristal ve inci tespihler, çeşitli renk seçenekleri ile şık bir kullanım sunan İslami malzemelerdendir. Gelin, sünnet ya da doğum mevlidi için de tespihler, en çok tercih edilen ürünlerdendir. Seccade modelleri de mevlit gibi organizasyonlarınıza özel anlan katan ürünler içinde yer alır. Tüm İslami malzemeler ve hediyelikleri uygun fiyat avantajları ile toplu olarak satın almak için hayrat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dini Malzemeler ve Hediyelik Fiyatları

İslami malzemeler ve hediyelikler özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Tekli ve çoklu setler halinde olmaları da malzeme ve hediyeliklerin fiyatlarını değiştirir. İslami hediyeliklerin ve malzemelerin fiyatları; ürünlerin boyut, renk ve işçiliklerine göre belirlenir. Her bütçeye uygun ürünler satışa sunan Hayrat, toplu alım imkanı ile oldukça fazla avantajlı seçenekler sunar.

Yasin kitabı, Kuran-ı Kerim, tespih, rahle, seccade fiyatları ve çok daha fazlası için hayrat.com.tr’i ziyaret edin.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT