Türkiye İMSAD'dan seçim tebrik mesajı

Türkiye İMSAD'dan seçim tebrik mesajı
Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu, "Ülkemiz için çok önemli bir seçim dönemini daha çağdaş yapımız ve demokrasimize yakışır bir şekilde başarıyla tamamladık."

Türkiye İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Başkanı Tayfun Küçükoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:
"Ülkemiz için çok önemli bir seçim dönemini daha, çağdaş yapımız ve demokrasimize yakışır bir şekilde başarıyla tamamladık. Halkımızın sandığa yansıyan iradesiyle yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve yeni dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni tebrik ediyor, ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Hem global hem coğrafi risklerin ve belirsizliklerin yükseldiği bir dönemdeyiz. Ülkemiz açısından önemli fırsatları ve riskleri barındıran bu dönemde, gereken reformlarla birlikte gelişimimizin güçlenmesi ve hızlanması için hep birlikte üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Meclis’imizin yeni dönemde Türkiye’nin güçlü küresel bir ekonomik aktör olarak yükselmesine büyük katkılar sağlayacağına yürekten inanıyoruz. İnşaat malzemeleri sanayisinin çatı örgütü Türkiye İMSAD olarak, bu dönemde demokrasi kültürünün kökleşmesi, refah ve huzur ortamının gelişmesi için tüm siyasi aktörler, kurum ve kuruluşlarca azami katkının sağlanmasını temenni ediyoruz."

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.