Bristol Myers Squibb Türkiye'de Üst Düzey Atama

Bristol Myers Squibb Türkiye'de Üst Düzey Atama
Bristol Myers Squibb (BMS) dünya genelinde yenilikçi ilaçlar geliştirerek pazara sunan önde gelen bir biyofarma şirketi olarak, Türkiye’deki İnsan Kaynakları ekibinde global atamalar gerçekleştirmeye devam ediyor.
Bristol Myers Squibb (BMS) dünya genelinde yenilikçi ilaçlar geliştirerek pazara sunan önde gelen bir biyofarma şirketi olarak, Türkiye’deki İnsan Kaynakları ekibinde global atamalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Halihazırda BMS Türkiye & Hindistan'dan Sorumlu İK Direktörü olarak görev yapan, alanında deneyimli Mine Uzun'un, Türkiye ve Hindistan sorumluluklarına ilaveten, İsrail’in de İK Direktörlüğü rolünü üstlendiği duyuruldu.

Bristol Myers Squibb İnsan Kaynakları Departmanı’nda kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile tanınan Mine Uzun, görev alanı genişletilerek, üç ülkede İK stratejilerinin belirlenmesi için ülke yönetim ekiplerinin üyesi olarak çalışmalarını sürdürecek.

Bu doğrultuda, şirketin lokal ve global stratejilerinin başarıyla uygulanmasına katkıda bulunmaya ve BMS'nin İsrail, Türkiye ve Hindistan'da insan kaynakları alanındaki iş gücü planlaması, stratejik yetenek yönetimi, örgütsel etkinlik, değişim yönetimi, çeşitlilik & dahiliyet gibi öncelikli hedeflerine ulaşmasını sağlamaya devam edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.