Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Uluslararasılaşma Girişimlerini Sürdürüyor

Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Uluslararasılaşma Girişimlerini Sürdürüyor
Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü bir yandan lisansüstü eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da üniversitenin uluslararasılaşma misyonu kapsamında yürütülen çalışmalara nitelikli katkı sunuyor
Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü bir yandan lisansüstü eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da üniversitenin uluslararasılaşma misyonu kapsamında yürütülen çalışmalara nitelikli katkı sunuyor. Ulusal ve uluslararası arenada iş birliği ağını genişleten Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Polonya’nın Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium ve  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa  Głogowie üniversitelerinde ders veren öğretim üyesi Dr. Katarzyna Milek’i misafir etti.

Dr. Milek’i ağırlayan Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Avşar Ardıç, “Dr. Milek ile Üniversitemizin uluslararasılaşma vizyonu çerçevesinde Polonya’da görev yaptığı üniversiteler ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü arasında yapılabilecek ikili işbirlikleriyle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Lisansüstü düzeyde yapılabilecek çalışmalara ilişkin düşüncelerimizi paylaştık. Kendilerini Enstitümüzde ağırlamaktan son derece memnun olduk. Avrupa’nın faklı üniversiteleri ile temaslarımız bulunuyor.  İş birliği ağımızı genişleterek güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Dr. Milek ise misafirperverliklerinden dolayı Doç. Dr. Avşar Ardıç’a, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Belgin Arslan Cansever ve  Doç. Dr. Elif Ulu’ya teşekkürlerini iletti. Görüşmenin sonunda, Doç. Dr. Avşar Ardıç, Dr. Katarzyna Milek’e ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini belirten bir ziyaret mektubu takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.