Zaman Yolculuğu ve Steampunk Temalı Oyun: Clockwork Revolution

Zaman Yolculuğu ve Steampunk Temalı Oyun: Clockwork Revolution
Kim Viktorya dönemi distopyada geçen bir oyun oynamak istemez ki? Eğer Bioshock‘u ve Dishonored‘ı sevdiyseniz bu oyun aradığınız oyun olabilir. Bir steampunk metropolü olan Avalon’da geçen Clockwork Revolution, oyuncuları güç sahipleriyle ve ...

Kim Viktorya dönemi distopyada geçen bir oyun oynamak istemez ki? Eğer Bioshock‘u ve Dishonored‘ı sevdiyseniz bu oyun aradığınız oyun olabilir.

Bir steampunk metropolü olan Avalon’da geçen Clockwork Revolution, oyuncuları güç sahipleriyle ve onların gizlemeye çalıştığı sırlarla yüzleştiriyor. Şehrin lideri Lady Ironwood’un kaderin ağlarıyla oynadığı, olayları seçerek, değiştirerek ve hem zenginliği hem de gücü kendi üzerine çekmek amacıyla zaman yolculuğu yapan bir cihaz kullandığı ortaya çıkıyor. Kendi kronometresini ona karşı kullanmak ve yarattığı zamansal hasarı geri almanız lazım. Ancak dikkat etmeyi unutmamak gerek çünkü günümüze döndüğünüzde kendi geçmiş eylemlerinizin gerçek sonuçlarıyla baş başa kalacaksınız.

Oyun hala erken geliştirme aşamasında ve Xbox etkinliği sırasında gördüğümüz aksiyonun tamamı pre-alpha yapılardan gelmekte. Yani şimdilik gördüğümüz birçok şey kesin değil. Son olarak yapımcı InXile’nin oyun için bir çıkış tarihi paylaşmadığını belirtelim.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT