YouTube Music Tasarımı Değişiyor

YouTube Music Tasarımı Değişiyor
YouTube Music, web üzerinde çalma listelerine kolayca erişim sağlayabileceğiniz bir gezinme çekmecesini benimseyen yeni bir tasarıma kavuşuyor. Ana Sayfa, keşfet ve kitaplıktan oluşan bir üst uygulama çubuğu yerine artık bu üç temel bölüm ...

YouTube Music, web üzerinde çalma listelerine kolayca erişim sağlayabileceğiniz bir gezinme çekmecesini benimseyen yeni bir tasarıma kavuşuyor. Ana Sayfa, keşfet ve kitaplıktan oluşan bir üst uygulama çubuğu yerine artık bu üç temel bölüm daraltılabilen bir navigasyon çekmecesinde yer alıyor.


Bunun yanında, üzerine gelindiğinde hızlıca başlatmak için bir oynat düğmesi ortaya çıkarken, dokunulduğunda tüm oynatma listesi açılıyor. Bu arada uygulama çubuğu şarkılar, albümler, sanatçılar ve podcastler’i gösteren bir arama alanına ev sahipliği yapıyor.


Ayrıca bu tasarım değişikliğinin Music’in tanıtımından sonraki ilk revizyonu olduğunu da belirtelim. Son olarak yeni tasarımın birkaç gün içinde herkes tarafından erişilebilir olacağının altını çizelim. Peki siz yenilenen YouTube Music tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

HABERE YORUM KAT