Yeni Özellikler ve Arayüz İyileştirmeleri Getiren Files App 2.5 Güncellemesi Yayınlandı

Yeni Özellikler ve Arayüz İyileştirmeleri Getiren Files App 2.5 Güncellemesi Yayınlandı
Windows 10 ve 11 için popüler bir üçüncü taraf dosya yöneticisi olan Files App, 2.5 sürümüne güncellendi. Yeni özellikler, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve diğer değişiklikleri içeren önemli bir sürüm olarak gözüküyor. En ...

Windows 10 ve 11 için popüler bir üçüncü taraf dosya yöneticisi olan Files App, 2.5 sürümüne güncellendi. Yeni özellikler, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve diğer değişiklikleri içeren önemli bir sürüm olarak gözüküyor.

En dikkat çekici değişiklikler arasında akrilik arka planın geri dönüşü, çeşitli gezinme iyileştirmeleri ve Git entegrasyonu yer alıyor.

Files 2.5 ile uygulamanın arka planı için gereken akrilik temayı tekrardan eklendi. Mica Alt ve Akrilik arasında istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz. Sürüm 2.5’teki bir diğer değişiklik ise hareket desteği, artık dokunmatik bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda geri ve ileri gitmek için sola veya sağa kaydırabilirsiniz.

Aynı zamanda Git entegrasyonu da ekleyen geliştirici, daha fazla Git özelliğinin planlandığını söylüyor, bu nedenle gelecekteki güncellemeleri merakla bekliyoruz.

HABERE YORUM KAT