Yaşanılan mekanların güvenlik sistemleri Erkin Telekom güvencesinde

Yaşanılan mekanların güvenlik sistemleri Erkin Telekom güvencesinde
Telekomünikasyon, güvenlik, bilgi ve iletişim teknolojilerinde 34 yılını dolduran Erkin Bilişim, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet anlayışıyla adından söz ettiriyor.

Yaşadığımız mekânlarda güvende olma isteği, alınabilecek önlemlerin neler olduğu pek çok kişinin araştırdığı bir konu.

Güvenlik denince akla gelen en basit uygulama yaşanılan mekanlara çelik kapı, demir parmaklık yaptırmak gibi fiziksel önlemler gelmektedir ancak meydana gelen hırsızlık olayları gösteriyor ki fiziksel tedbirler hırsızlar tarafından çok kolay bir şekilde aşılabilmektedir. Bu noktada da kamera sistemleri, güvenliği sağlanmak istenen her yerde etkin bir koruma sağladığı için tercih edilmektedir.

Erkin Bilişim olarak güvenlik veya denetimini sağlamayı istediğiniz mekânlarınızı mevcut kurulu veya kurulacak olan kamera sistemlerinizi, kayıt cihazında günlerce kayıt altına alma imkânını sizler için sağlıyoruz.
Dünyanın neresinde olursanız olun sisteminize bağlanarak canlı ve önceden kaydedilmiş video görüntülerini seyretme imkânı tanıyor ve sistemi profesyonel bir alarm sistemi olarak da kullanmanızı sağlıyoruz. Üstelik bu sistem analog veya benzeri dijital teknolojilerle kıyaslanamayacak kadar kaliteli, profesyonel ve ekonomik sistem çözümleri sunar.

Erkin Bilişim Hizmetleri

Erkin Bilişim olarak müşterilerimize Ericsson-LG Santral Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Network Çözümleri, Kablosuz Çözümler, Termal Kamera Çözümleri, Tegsoft Çağrı Merkezi, Yangın Alarm Sistemleri alanında çözümler sunuyoruz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT