Xiaomi Redmi 12 Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi Redmi 12 Özellikleri Sızdırıldı
Xiaomi, geçtiğimiz aylarda giriş seviyesine göz kırpan Redmi 12C modelini tanıtmıştı. Şimdiyse şirket Xiaomi Redmi 12 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Redmi Portekiz şubesi yanlışlıkla telefonu web sitesinde listeleyerek özelliklerini ve tasarımını ...

Xiaomi, geçtiğimiz aylarda giriş seviyesine göz kırpan Redmi 12C modelini tanıtmıştı. Şimdiyse şirket Xiaomi Redmi 12 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Redmi Portekiz şubesi yanlışlıkla telefonu web sitesinde listeleyerek özelliklerini ve tasarımını ortaya çıkardı.

Redmi 12, 90 Hz yenileme hızına sahip 6.79″ bir ekrana sahip olacak. Bu ekrana 4/8 GB RAM seçenekleriyle eşleştirilen Helio G88 yonga seti eşlik edecek. Kamera tarafında 50 megapiksellik bir ana kamera beraberinde 8 megapiksellik ultra geniş ve 2 megapiksellik makro ünitelerini getirecek. Ön tarafta ise 8 megapiksellik bir selfie kamerası mevcut.


Telefonun öne çıkan diğer özellikleri arasında IP53 sertifikası, NFC, IR Blaster ve Bluetooth 5.3 yer alıyor. Ayrıca tüm bu donanıma 18W hızlı şarj destekli 5000 mAh’lık bir bataryanın güç vereceğini belirtelim. Peki siz Xiaomi Redmi 12 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT