WWDC 2023 Öncesi Apple Store Kapandı

WWDC 2023 Öncesi Apple Store Kapandı
WWDC 2023 etkinliği kapsamında Apple Store her zaman olduğu gibi yine kapandı. Etkinlikte aralarında 15 inç M2 MacBook Air, Mac Studio ve Mac Pro’dan oluşan birkaç yeni Mac’in duyurulmasını bekliyoruz. Ancak günün en büyük donanım duyurusu uzun ...

WWDC 2023 etkinliği kapsamında Apple Store her zaman olduğu gibi yine kapandı. Etkinlikte aralarında 15 inç M2 MacBook Air, Mac Studio ve Mac Pro’dan oluşan birkaç yeni Mac’in duyurulmasını bekliyoruz.

Ancak günün en büyük donanım duyurusu uzun zamandır beklenen ve çokça dedikodusu yapılan Apple AR başlığının tanıtılması olacak. Başlığın yüksek çözünürlüklü OLED ekrana, el ve göz takibi için bir düzineden fazla kameraya sahip olması ve M2 Apple Silicon çip tarafından desteklenmesi bekleniyor.


Başlık bugün tanıtılacak ancak bu yılın sonlarında ya da 2024’ün başlarından itibaren satın alınabilir olacak. Mac’lerde yapılan donanım güncellemelerinin önümüzdeki ay içinde gönderileceğini ve bugün satışa sunulacağını belirtelim. Peki siz WWDC 2023 etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT