WhatsApp, iOS için Çoklu Cihaz Desteği Sunan Companion Modunu Tanıttı

WhatsApp, iOS için Çoklu Cihaz Desteği Sunan Companion Modunu Tanıttı
WhatsApp, geçtiğimiz aylarda Android kullanıcıları için beş adede kadar telefonu tek bir hesaba bağlamanıza olanak tanıyan Companion modunu kullanıma sunmuştu. Şimdiyse bu özellik iOS kullanıcılarının da kullanımına sunuldu. WhatsApp’ın 23.10.76 ...

WhatsApp, geçtiğimiz aylarda Android kullanıcıları için beş adede kadar telefonu tek bir hesaba bağlamanıza olanak tanıyan Companion modunu kullanıma sunmuştu. Şimdiyse bu özellik iOS kullanıcılarının da kullanımına sunuldu.

WhatsApp’ın 23.10.76 sürümü yeni özelliği getiriyor ve App Store üzerinden indirilebiliyor. Tıpkı Android’de olduğu gibi uygulamanın iOS sürümünde de geçmişiniz senkronize ediliyor ve tüm mesajlarınız tüm cihazlarınıza iletiliyor.


Şirket tüm konuşmalarınızın bağlantılı cihazlarda bile uçtan uca şifrelenmiş olarak kalmasını sağlıyor. Ayrıca mesajlaşma yayın listeleri ve durum güncellemeleri gibi bazı özelliklerin yalnızca ana cihazda kullanılabileceğini belirtelim. Peki siz WhatsApp Companion modu hakkında ne düşünüyorsunuz?

HABERE YORUM KAT