Wear OS 4 ile Saat Sıfırlamadan Telefon Değiştirmek Mümkün Olabilir

Wear OS 4 ile Saat Sıfırlamadan Telefon Değiştirmek Mümkün Olabilir
Google, kısa bir süre önce Wear OS 4 beta sürümünü yayınladı. Bu sürümdeki en ilginç özelliklerden birisi saatinizi sıfırlamak zorunda kalmadan telefon değiştirmenize olanak sağlayan özellik olabilir. Mevcut Wear OS 3.5 sürümü telefonunuzu her ...

Google, kısa bir süre önce Wear OS 4 beta sürümünü yayınladı. Bu sürümdeki en ilginç özelliklerden birisi saatinizi sıfırlamak zorunda kalmadan telefon değiştirmenize olanak sağlayan özellik olabilir. Mevcut Wear OS 3.5 sürümü telefonunuzu her değiştirdiğinizde saati fabrika ayarlarına sıfırlamanızı istiyor.

Mevcut sürüm yazılım ayarlarınızı ve tercihlerinizi tamamen yedeklemenize izin verse de üçüncü taraf saat yüzleri ve uygulama çekmecesindeki simge düzeni gibi bazı şeyler bu süreçte kayboluyor. Yeni sürüm ile farklı bir telefona aktarma işlemini başlattığınızda saatinizdeki Google hesabının yeni akıllı telefondakiyle eşleşip eşleşmediği sorulacak.


Son olarak bu özelliğin bir Galaxy Watch5 ile test edildiğinin altını çizelim. Önümüzdeki günlerde özellik hakkında daha fazla detaya sahip olacağız gibi görünüyor. Peki siz Wear OS 4 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT