Ubisoft Connect Kullanıcı Arayüzü Yenilendi

Ubisoft Connect Kullanıcı Arayüzü Yenilendi
Ubisoft, bugün Ubisoft Connect için büyük bir revizyon getirdiğini açıkladı. Uygulamanın “bir sonraki evrimi” olarak tanımlanan bu güncelleme, kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak, oyunlara daha kolay erişime ve yeni özelliklerin tanıtımına ...

Ubisoft, bugün Ubisoft Connect için büyük bir revizyon getirdiğini açıkladı. Uygulamanın “bir sonraki evrimi” olarak tanımlanan bu güncelleme, kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak, oyunlara daha kolay erişime ve yeni özelliklerin tanıtımına odaklanarak sıfırdan, yeniden inşa edildiğini gösteriyor.

Diğer başlatıcılarda olduğu gibi Connect de artık her zaman açık bir kenar çubuğuna sahip olacak. Bu kenar çubuğu oyuncunun oyun kütüphanesine, Ubisoft Store’a, Ubisoft+ abonelik hizmetinin oyunlarına, arkadaşlarına ve indirme yöneticisine erişim imkanı sunacak.

Yeni Ubisoft Connect şu anda beta aşamasında ve bazı kullanıcılara sunulmaya başlandı bile. Denemek için seçilenler, gezinme çubuğunda eski ve yeni sürümler arasında geçiş yapmak için koyulan bir buton görecek.

Ubisoft PC uygulamasını ilk olarak 10 yıl önce Uplay adıyla tanıtmıştı. 2020’de Ubisoft Club ile birleştirilerek çok platformlu bir hizmet olan Ubisoft Connect adını aldı. Yeni değişim hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT