TweetDeck, Twitter Görüntüleme Sınırı Yüzünden Bozuldu

TweetDeck, Twitter Görüntüleme Sınırı Yüzünden Bozuldu
Elon Musk, teknik problemlerin önüne geçme amacıyla kullanıcıların bir günde okuyabilecekleri tweet sayısını sınırlamıştı. Bu önlem tüm Twitter kullanıcılarını etkilemiş olsa da özellikle TweetDeck kullanıcıları bugün bildirimler ve tüm sütunların ...

Elon Musk, teknik problemlerin önüne geçme amacıyla kullanıcıların bir günde okuyabilecekleri tweet sayısını sınırlamıştı. Bu önlem tüm Twitter kullanıcılarını etkilemiş olsa da özellikle TweetDeck kullanıcıları bugün bildirimler ve tüm sütunların yüklenememesi gibi büyük sorunları bildirdi.

Musk başlangıçta doğrulanmış kullanıcılar için günlük 6.000, doğrulanmamış kullanıcılar için ise günlük 600 tweet okuma sınırı getirdi. Saatler sonra bu sınırları sıyasıyla 10.000 ve 1.000 tweete yükseltti.

TweetDeck’in çeşitli sütunlar aracılığıyla aynı anda birden fazla tweet yüklediği göz önüne alındığında, okuma kısıtlamalarının etkilerinin TweetDeck için de artması muhtemeldi.

Mühendis Molly White, TweetDeck’teki çağrıların çoğunun, uygulama birkaç dakika açık kaldıktan sonra birden fazla hata döndürdüğünü belirtti.

Birçok kullanıcı ayrıca ana zaman akışlarının yüklendiğini ancak bildirimler, bahsedenler ve beğeniler gibi diğer sütunlarda sorun yaşandığını belirtti.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.