The Hunter: Call of the Wild Ücretsiz Oldu

The Hunter: Call of the Wild Ücretsiz Oldu
Epic Games Store için bu hafta bir oyun ücretsiz oyun ve bir de oynaması ücretsiz bir oyun için ücretli bir eklenti paketi sunuyor. Bunlar; The Hunter: Call of the Wild ve Idle Champions of the Forgotten Realms. Geçtiğimiz hafta ise iki Guacamelee ...

Epic Games Store için bu hafta bir oyun ücretsiz oyun ve bir de oynaması ücretsiz bir oyun için ücretli bir eklenti paketi sunuyor. Bunlar; The Hunter: Call of the Wild ve Idle Champions of the Forgotten Realms. Geçtiğimiz hafta ise iki Guacamelee! oyunu hediye edilmişti.

32 TL değerindeki The Hunter: Call of the Wild, Expansive Worlds’ün geliştirip yayınladığı bir tekli ve çok oyunculu özelliklere sahip bir açık dünya av oyunu. Bu gerçekçi ve görsel açıdan nefes kesici açık dünyada benzersiz, sürükleyici bir av oyununu deneyimleyeceğiniz iddia ediliyor.

Ek olarak, oynaması ücretsiz Dungeons ve Dragon tabanlı Idle Champions of the Forgotten Realms oyununun hem yeni hem de mevcut Epic Games Store oyuncuları, Wulfgar’s Legends of Renown Paketi adlı bir eklentiyi ücretsiz edinebilecekler.

Her iki öğe de 29 Haziran tarihine kadar Epic Games Store’dan indirilip saklanabilecek.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT