Tekken 8 Kapalı Ağ Testi Tarihi Duyuruldu

Tekken 8 Kapalı Ağ Testi Tarihi Duyuruldu
Bandai Namco tarafından Tekken 8 için kapalı ağ testi tarihi duyuruldu. Şirket, kapalı ağ testinin amacının ağı test etmek ve Tekken 8’in oynanış deneyimini izlemek olduğunu belirtiyor. Şirketin resmi web sitesinde yapılan açıklamada: “Ağın kalitesi ...

Bandai Namco tarafından Tekken 8 için kapalı ağ testi tarihi duyuruldu. Şirket, kapalı ağ testinin amacının ağı test etmek ve Tekken 8’in oynanış deneyimini izlemek olduğunu belirtiyor.

Şirketin resmi web sitesinde yapılan açıklamada: “Ağın kalitesi ve oynanış hakkında geri bildirim almayı hedefliyoruz. Tüm katılımcılar, kapalı ağ testinden sonra e-posta yoluyla göndermeyi planladığımız çevrimiçi bir anket aracılığıyla geri bildirimde bulunursa çok memnun oluruz. Değerli görüşleriniz, savaş sistemindeki ayarlamalar için referans olarak kullanılacaktır.” dedi.

Teste kaydolmakla isteyenler bunu 27 Haziran’a kadar resmi Tekken sitesinden yapabilecek. Test, 21-24 Temmuz tarihleri arasında ilk olarak PlayStation 5 sahiplerine açık olacak. Test, 28-31 Temmuz tarihleri arasında PS5, Xbox Series X ve S konsolları ve Steam üzerinden PC için tekrar başlayacak.

Testte oyunun tam sürümündeki 16 karakterin yer aldığını da belirtelim: Kazuya, Jin, King, Jun, Paul, Law, Jack-8, Lars, Xiaoyu, Nina, Leroy, Asuka, Lili, Hwoarang, Bryan ve Claudio.

Test ayrıca tam oyundan beş meydan içerecek. 10’a kadar sıralama için çevrimiçi dereceli maç desteği sağlanacak ve platformlar arası eşleştirme olacak.

Bandai Namco, Tekken 8 için henüz bir çıkış tarihi açıklamadı ancak oyunun 2023’ün sonundan önce çıkma ihtimali yüksek.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT