Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı

Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı
Sony’nin WF-1000XM5 üst düzey kablosuz kulaklıkları son aylarda çok fazla gündem oldu, bu da lansmanın yaklaştığını gösteriyor. WF-1000XM5 sadece 5,9 g ağırlığıyla çok çok hafif, Sony’nin Dynamic Driver X olarak adlandırdığı, 8,4 mm diyagonal ...

Sony’nin WF-1000XM5 üst düzey kablosuz kulaklıkları son aylarda çok fazla gündem oldu, bu da lansmanın yaklaştığını gösteriyor.

WF-1000XM5 sadece 5,9 g ağırlığıyla çok çok hafif, Sony’nin Dynamic Driver X olarak adlandırdığı, 8,4 mm diyagonal ölçülerinde ve yüksek ses kalitesi sağlaması beklenen bir hoparlörle geliyor.

Kulaklıkların, ortama bağlı gürültü engelleme (ANC) performansı sunmak için gürültü engelleme etkisinin gerçek zamanlı optimizasyonuna olanak tanıyan iki adet geri bildirim mikrofonu ve iki adet tescilli işlemcisi bulunuyor.

Kulaklığın her birinde, gerektiğinde sesi optimize etmek için gürültüyü eskisinden daha hassas bir şekilde algılayabilen üç mikrofon bulunuyor. Sony ayrıca yeni sürücülerin “daha zengin vokal performansı” sunduğunu söylüyor.

HiRes Audio ve DSEE Extreme de desteklenen teknolojiler arasında. WF-1000XM5, gürültülü ortamlarda başarılı görüşmeler için entegre kemik iletim sensörlerine ve Hassas Ses Alma teknolojisine sahip.

Kutusu ise kulaklıkların toplam çalışma süresini 24 saate kadar uzatabilen 500 mAh bataryaya sahip. Kulaklıkları üç dakika kutusunda şarj etmek bir saatlik çalma süresi sağlıyor, kutusunun içindeyken full şarja ulaşması için iki saat beklemek gerekiyor.

Sony WF-1000XM5, Bluetooth 5.3 destekli bir kulaklık olacak. Ayrıca Multi-point bağlantıyı da destekliyor. Buna ek olarak ter ve su sıçramalarına karşı IPX4 sertifikasına sahip.

Son olarak kulaklıkla ilgili henüz herhangi bir fiyat bilgisi bulunmadığını belirtelim.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT