Samsung, Katlanabilir Telefonların Ekran Koruyucularını Ücretsiz Değiştirecek

Samsung, Katlanabilir Telefonların Ekran Koruyucularını Ücretsiz Değiştirecek
Samsung’un Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 gibi katlanabilir telefonları, önceden uygulanmış bir ekran koruyucuyla birlikte gelmekte. Bu ekran koruyucunun yıpranması ya da hasar görmesi durumunda kullanıcılar ekran koruyucuyu çıkarıp yenisini ...

Samsung’un Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 gibi katlanabilir telefonları, önceden uygulanmış bir ekran koruyucuyla birlikte gelmekte. Bu ekran koruyucunun yıpranması ya da hasar görmesi durumunda kullanıcılar ekran koruyucuyu çıkarıp yenisini takamıyor. Ancak Samsung, ekran koruyucunun evde çıkarılmasının ekrana zarar verebileceğini söylüyor.

Şirket, kullanıcılara ekran koruyucuyu yetkili bir servis merkezinde değiştirmelerini tavsiye ediyor. Başka bir deyişle, insanları bu telefonları ekran koruyucuları ile kullanmaya veya oldukça pahalı bu cihazları kullanmak için risk almaya zorluyor.


Samsung, ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya dahil olmak üzere dünya çapında birkaç ülkede, ekran koruyucuyu ücretsiz olarak değiştirme imkanı sunacak. Bu tekliften cihazın sahipliği süresince bir kez yararlanılabiliyor. Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Fold 4 dahil olmak üzere tüm katlanabilir cihazlar için geçerli.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT