Samsung Galaxy S24 Ultra Büyük Kamera Geliştirmeleri Getirmeyebilir

Samsung Galaxy S24 Ultra Büyük Kamera Geliştirmeleri Getirmeyebilir
Bir rapora göre, Galaxy S24 Ultra modeli ana kamera tarafında yeni bir sensör yerine 200MP ISOCELL HP2 kamera sensörünü kullanacak. Gelecek telefonun ayrıca 3x optik zoom özellikli telefoto kamera için yine aynı 12MP Sony IMX754 sensörü ve telefoto ...

Bir rapora göre, Galaxy S24 Ultra modeli ana kamera tarafında yeni bir sensör yerine 200MP ISOCELL HP2 kamera sensörünü kullanacak. Gelecek telefonun ayrıca 3x optik zoom özellikli telefoto kamera için yine aynı 12MP Sony IMX754 sensörü ve telefoto kamera için 12MP Sony IMX564 sensörü kullanacağı bildiriliyor.

Yükseltilen tek sensör 10x optik yakınlaştırmalı telefoto kamerası. Şirketin en uzun optik zoom aralığı için biraz daha gelişmiş 12MP Sony IMX754+ sensör kullanacağı da söylentiler arasında.

Bu bilgi doğruysa, 10x zoom performansında yalnızca küçük iyileştirmeler görebiliriz. Galaxy S24 Ultra’daki diğer kamera iyileştirmeleri yalnızca yazılım iyileştirmeleri yoluyla gelebilir. Galaxy S24 ve Galaxy S24+ kameraları hakkında resmi hiçbir bilgi açıklanmadı. Bununla birlikte, Galaxy S24 Ultra önemli bir kamera iyileştirmesi getirmezse, aynı şey serideki diğer iki model için de geçerli olabilir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT