Phasmophobia Konsollara Geliyor

Phasmophobia Konsollara Geliyor
Xbox Showcase 2023 etkinliği sırasında duyurulan Phasmophobia Ağustos ayında konsol desteğine kavuşacak. Önümüzdeki aylarda oyun Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PlayStation VR2’de Konsol Erken Erişim lansmanı alacak. Yayınlanan içerik videosunda ...

Xbox Showcase 2023 etkinliği sırasında duyurulan Phasmophobia Ağustos ayında konsol desteğine kavuşacak. Önümüzdeki aylarda oyun Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PlayStation VR2’de Konsol Erken Erişim lansmanı alacak.

Yayınlanan içerik videosunda isteğe bağlı yapılan çapraz platform desteği ve yeni içerik güncellemeleri yer alıyor. Ayrıca yeni benzersiz hayaletler de belirtiliyor. Ancak bunun henüz konsola mı yoksa Phasmophobia’nın masaüstü versiyonuna mı geleceği belli değil.

Phasmophobia konsollarda piyasaya sürüldüğünde, Progression 2.0 güncellemesiyle başlayacak. Ayrıca oyun içerik ve hata düzeltmeleriyle birlikte PC sürümünün yanı sıra düzenli olarak güncellenecek. Ayrıca oyuncuları raporlama ve yasaklama işlemleri tüm platformlarda çalışacak. Oyuna ekstra olarak diğer oyuncuları günlükten engelleme özelliği eklendi.


Farklı platformlardan oyuna bağlanan oyuncular.

Oyuncular, kimlik kartlarında görüntülenen simge ile takım arkadaşlarının hangi platformlarda oynadığını görebilir. Ağustos ayında gelmesi beklenen güncelleme ile artık oyuncular farklı platformlardaki insanlarla da beraber oynayabilecekler.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT