Persona 3 Reload ve Persona 5 Tactica Sızdırıldı: İlk Gün Game Pass’te

Persona 3 Reload ve Persona 5 Tactica Sızdırıldı: İlk Gün Game Pass’te
Büyük etkinliklerden önce sızıntı olması gayet normal ancak yayıncı Sega veya geliştirici Atlus bu sızıntıyı yanlışlıkla yaptı, bu oldukça büyük bir olay. Yaklaşan Xbox Games Showcase’den özel fragmanlar gibi görünen ve iki Persona oyununu açığa ...

Büyük etkinliklerden önce sızıntı olması gayet normal ancak yayıncı Sega veya geliştirici Atlus bu sızıntıyı yanlışlıkla yaptı, bu oldukça büyük bir olay. Yaklaşan Xbox Games Showcase’den özel fragmanlar gibi görünen ve iki Persona oyununu açığa çıkaran fragmanlar oyun serisinin Instagram hesabında paylaşıldı ve hızla kaldırıldı.

Neyse ki hayranlar fragmanları görür görmez indirdi ve sakladı. Dolayısıyla her yerde de paylaşıldı.

Son derece popüler JRPG geliştiricisi Atlus tarafından yapılan Persona 3 Reload, hayranların çok sevdiği klasik oyun olan Persona 3’ün yeniden yapımı. Fragmanda oyunun Unreal Engine ile geliştirildiği, grafiklerinin Persona 5’e benzediği, karakter modellerinden tutun da kullanıcı arayüzüne kadar her şeyde iyileştirmeler yapıldığı ve üçüncü şahıs kamerası eklendiğini görebiliyoruz.

Bu yeniden yapımın Persona 3 Portable sürümünün ekstra içeriğini de içerip içermeyeceği belli değil.

Fragmana göre oyun Microsoft platformlarında “2024’ün başlarında” PC, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkacak. Game Pass aboneleri de ilk günden erişim sağlayabilecek.

Bu arada Persona 5 Tactica, aynı oyundaki Phantom Thieves çetesini bir strateji değişikliğiyle geri getiriyor. Yine aynı şekilde bu spin-off oyununun da PC, Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarına geldiğini, ayrıca ilk günden Game Pass abonelerine sunulacağını belirtelim.

Oyunların PlayStation ve Nintendo platformlarında da yayınlanabileceğini unutmayın ancak resmi açıklamaları beklemek en doğrusu olacaktır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT