Oppo Find N3 Kamera Özellikleri Sızdırıldı

Oppo Find N3 Kamera Özellikleri Sızdırıldı
Weibo’dan gelen yeni söylentiler, Oppo Find N3’ün kablosuz şarjı destekleyeceğini ve birinci sınıf kameralarla geleceğini ortaya koyuyor. Bu birinci sınıf kamera kurulumunda 50 megapiksellik IMX890 kullanan bir ana kamera başı çekiyor. Bu ana ...

Weibo’dan gelen yeni söylentiler, Oppo Find N3’ün kablosuz şarjı destekleyeceğini ve birinci sınıf kameralarla geleceğini ortaya koyuyor. Bu birinci sınıf kamera kurulumunda 50 megapiksellik IMX890 kullanan bir ana kamera başı çekiyor. Bu ana kameranın yanında 48 megapiksellik IMX581 ultra geniş ve 32 megapiksellik periskop zoom üniteleri yer alacak. Ayrıca kapak ekranında ve iç ekranda olmak üzere 2 adet selfie kamerası mevcut olacak.

Bunların yanında Oppo Find N3, 2268x2440px çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 8 inçlik bir iç ekranla gelecek. Kapak ekranı ise 6.5 inçlik büyüklüğünde. Yonga seti tarafında 16 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanıyla eşleştirilen Snapdragon 8 Gen 2′nin kullanılmasını bekliyoruz.


Tüm bu donanıma 80W kablosuz şarjı destekleyen 4805 mAh’lık bir batarya güç verecek. Son olarak telefonun ağustos ayı içinde tanıtılacağının altını çizelim. Peki siz Oppo Find N3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT