Nothing Phone (2) Özellikleri Netleşiyor

Nothing Phone (2) Özellikleri Netleşiyor
Birkaç hafta önce Nothing’in kurucusu Carl Pei, Temmuz ayında çıkacak olan Phone (2)’nin Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile güçlendirileceğini söylemişti. Daha yakın bir zamanda ise Pei, Nothing Phone (2)’nin Phone (1)’den 200 mAh daha büyük olan 4.700 mAh ...

Birkaç hafta önce Nothing’in kurucusu Carl Pei, Temmuz ayında çıkacak olan Phone (2)’nin Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile güçlendirileceğini söylemişti. Daha yakın bir zamanda ise Pei, Nothing Phone (2)’nin Phone (1)’den 200 mAh daha büyük olan 4.700 mAh bataryaya sahip olacağını söyledi. Şirket şimdi de Phone (2)’nin ekran boyutunu açıkladı.

Nothing Phone (2)’nin ekranı Phone (1)’in ekranından 0,15 inç daha büyük olacak ve diyagonal olarak 6,7 inç boyutunda olacak. Nothing Phone (2)’nin çözünürlüğü açıklanmamış olsa da muhtemelen Phone (1)’in paneli gibi Full HD+ olacaktır.

Ayrıca Nothing, Phone (2)’nin 53,45 kg karbon ayak izine sahip olduğunu ve bunun Phone (1)’den 5 kg daha az olduğunu söyledi. Şirket ayrıca Phone (2)’nin Phone (1)’e kıyasla 3 kat daha fazla geri dönüştürülmüş, biyo-bazlı parça kullandığını ve perakende paketinin plastik içermediğini söyledi.

Dahası, Phone (2)’yi daha sürdürülebilir kılmak için Nothing, Snapdragon 8+ Gen 1 destekli akıllı telefon için üç yıllık Android güncellemesi ve dört yıllık güvenlik güncellemesi sözü verdi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT