Nothing Phone (2) Hindistan’da Üretilecek

Nothing Phone (2) Hindistan’da Üretilecek
İngiltere merkezli Nothing ikinci akıllı telefonu Nothing Phone (2)‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Phone (1) gibi bu da Hindistan’da üretilecek. Hatırlamak isterseniz Nothing Phone (1) Tamil Nadu’daki bir tesiste üretilmişti. Nothing Phone (2)’nin ...

İngiltere merkezli Nothing ikinci akıllı telefonu Nothing Phone (2)‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Phone (1) gibi bu da Hindistan’da üretilecek. Hatırlamak isterseniz Nothing Phone (1) Tamil Nadu’daki bir tesiste üretilmişti. Nothing Phone (2)’nin üretimi Shenzhen merkezli bir şirket olan BYD Electronic tarafından gerçekleştirilecek.

Nothing, Phone (2)’nin çevresel etkilerini azaltmak için çalışmaya devam ediyor. Telefon ve üretim süreci için geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılacak ve her bir ünitenin yapımından kaynaklanan toplam CO2 emisyonu 53,45 kg’a düşürülecek. Bu da Phone (1)’den 5 kg daha düşük olacağı anlamına geliyor.

Henüz yeni modelin Snapdragon 8+ Gen 1 ve 4.700 mAh batarya ile güçlendirileceğini doğrulamadılar. Ayrıca 6.7″ ekran boyutuyla daha da büyük hale gelecek. Tabii bir de şirket 3 yıllık Android güncellemesi vaat ediyor.

Telefon ABD’de satışa çıkacak ve bu model önümüzdeki ay resmen tanıtılacak.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT