Nintendo Switch İçin Super Mario Bros. Wonder Duyuruldu

Nintendo Switch İçin Super Mario Bros. Wonder Duyuruldu
Nintendo, Nintendo Direct yayın etkinliğinde 2023 sonbahar dönemi için Switch platformuna gelecek olan Super Mario Bros. Wonder oyununu duyurdu. Oyun serideki orijinal oyunlardan 2 boyutlu kaydırmalı oynanışa dönüyor ancak bazı yeni değişiklikleri ...

Nintendo, Nintendo Direct yayın etkinliğinde 2023 sonbahar dönemi için Switch platformuna gelecek olan Super Mario Bros. Wonder oyununu duyurdu.

Oyun serideki orijinal oyunlardan 2 boyutlu kaydırmalı oynanışa dönüyor ancak bazı yeni değişiklikleri de beraberinde getiriyor.

Nintendo oyun hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Oyunda bir Mucize Çiçeğe dokunduğunuzda, dünyanın harikaları açılır – borular canlanabilir, düşman orduları ortaya çıkabilir, karakterler görünüşlerini değiştirebilir. Örneğin – oyunu öngörülemeyen şekillerde dönüştürür. Her bölümde heyecan ve farklı sürprizler sizi bekliyor. Super Mario Bros. Wonder, Mario, Luigi ve Toad gibi tanıdık karakterlerin yanı sıra oynanabilir karakterler olarak Princess Peach, Princess Daisy ve Yoshi’ye sahiptir. Artı, Super Mario Bros. Wonder, Mario’nun Fil Mario’ya dönüşmesine olanak tanıyan en yeni güçlendirmesinin ilk çıkışını görüyor!”

Super Mario Bros. Wonder, 20 Ekim’de Nintendo Switch için çıkış yapacak.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT