Midnight Ghost Hunt Ücretsiz Oldu

Midnight Ghost Hunt Ücretsiz Oldu
Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz olarak sunulan oyun Midnight Ghost Hunt oldu. Normalde 149 TL değerinde olan oyun, geçtiğimiz haftaki Fallout: New Vegas Ultimate Edition’ın yerini almış durumda. Vaulted Sky Games’ın geliştirdiği oyun ...

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz olarak sunulan oyun Midnight Ghost Hunt oldu. Normalde 149 TL değerinde olan oyun, geçtiğimiz haftaki Fallout: New Vegas Ultimate Edition’ın yerini almış durumda.

Vaulted Sky Games’ın geliştirdiği oyun “Ürkütücü çok oyunculu bir saklambaç oyunu” olarak tanımlanıyor. Oyunun sayfasındaki açıklama ise şu şekilde: “Bir dizi lanetli mekânda pusuya yatmış amansız ruhlar koridorlarda dolaşıyor. Bu ruhları ortadan kaldırmakla görevlendirilen Hayalet Avcıları, onları başka bir diyara sürmek için hortlak avlama teknolojisiyle tepeden tırnağa silahlanmış durumda! Yaşayanlar ve ölüler arasındaki kaotik 4’e 4 mücadelede hem Hayalet hem de Avcı olarak oyna.”

Ghost ekibinin bir üyesi olarak oynayan oyuncular, telekinetik güçlerini kullanarak avcılara mobilya ve diğer nesneleri fırlatabilir. Hayalet oyuncular, oyun dünyasında saat gece yarısını vurduğunda da güçlenebilirler.

Midnight Ghost Hunt’ı Epic Games Store üzerinden 8 Haziran tarihine kadar arşivinize katabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT