Microsoft PowerToys 0.70.1 Güncellemesi: Peek Ağ Paylaşımları, Sınır Tanımayan Fare Hataları Düzeltildi

Microsoft PowerToys 0.70.1 Güncellemesi: Peek Ağ Paylaşımları, Sınır Tanımayan Fare Hataları Düzeltildi
Microsoft, yaklaşık bir hafta kadar önce birkaç yeni PowerToys ile birlikte piyasaya sürülen PowerToys 0.70 için bir yama güncellemesi yayınladı. Ancak, bu sürümde bazı hatalar keşfedildi ve bu nedenle bir yama yayınlamak için kolları sıvadı. Bu yama ...

Microsoft, yaklaşık bir hafta kadar önce birkaç yeni PowerToys ile birlikte piyasaya sürülen PowerToys 0.70 için bir yama güncellemesi yayınladı. Ancak, bu sürümde bazı hatalar keşfedildi ve bu nedenle bir yama yayınlamak için kolları sıvadı. Bu yama, önceki sürümde bulunan tüm özelliklerin yanı sıra bir dizi hata düzeltmesini içeriyor.

“Bu, v0.70.0’daki sorunları düzeltmek için istikrar açısından önemli olduğunu düşündüğümüz bazı hataları düzeltmek için bir yama sürümüdür.”

Microsoft ayrıca 0.70.1 sürümüne yükselttikten sonra Sınır Tanımayan Fare’nin hizmet modunu devre dışı bırakabileceğinize dair bir uyarı ekledi.

PowerToys 0.70.1’i Microsoft Store’dan bu bağlantıyı kullanarak, Komut İstemi üzerinden winget komutuyla veya GitHub’daki resmi deposundan indirebilirsiniz.

winget komutuyla indirmek isterseniz şu komutu girebilirsiniz; winget install –id Microsoft.PowerToys


Bilgisayarınızda PowerToys zaten yüklüyse, uygulama sizi mevcut güncellemeler hakkında bilgilendirecektir. Ayrıca ayarlardan manuel olarak da güncelleyebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT