Microsoft Bing Chat, Edge Dışındaki Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Microsoft Bing Chat, Edge Dışındaki Tarayıcılarda Kullanılabilecek
Microsoft, birkaç ay önce Bing Chat’i ilk kez kullanıma sunduğunda yapay zeka hizmetine erişebilmenin tek yolu Edge web tarayıcısını kullanmaktı. Birkaç gün önce Microsoft’un reklam ve web hizmetleri başkanı Mikhail Parakhin, Haziran ayında şirketin ...

Microsoft, birkaç ay önce Bing Chat’i ilk kez kullanıma sunduğunda yapay zeka hizmetine erişebilmenin tek yolu Edge web tarayıcısını kullanmaktı. Birkaç gün önce Microsoft’un reklam ve web hizmetleri başkanı Mikhail Parakhin, Haziran ayında şirketin Bing Chat için üçüncü taraf tarayıcılara destek eklemeyi denemeye başlayacağını belirtti.

Bing Reddit sayfasında bu hafta sonu açılan bir başlıkta Microsoft Bing Chat’in Safari ve Chrome tarayıcılarında çalıştığına dair ekran görüntüleri gösterildi. Ayrıca Parakhin, kendisine konu hakkında sorulan bir soruya “Deneme yapıyoruz, kademeli olarak kullanıma sunulacak” diyerek bu gelişmeyi doğruladı.


Ayrıca bu haftanın başlarında Chat’in kullanımının artması için günlük sohbet sınırı 200’den 300’e çıkmıştı. Önümüzdeki günlerde daha fazla detaya sahip olacağız gibi görünüyor. Peki siz Microsoft Bing Chat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT