Mcdodo, iPhone Telefonlar İçin Kırılmaz Camlarını Piyasaya Sürdü

Mcdodo, iPhone Telefonlar İçin Kırılmaz Camlarını Piyasaya Sürdü
Orijinal cam hissini kaybetmeyin

Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, teknolojik aletleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeye ayrı bir alternatif sunmaya devam ediyor. Günümüz dünyasında, günlük hayatımızı domine eden akıllı telefonların ihtiyacı sadece hızlı şarj değil, aynı zamanda yüksek koruma. Fiyatları her geçen gün artan iPhone’lar için çifte koruma sunan Mcdodo, malzeme kalitesi ve tasarımının yanı sıra işlevselliğiyle de fark yaratan MagSafe kılıflarından sonra şimdi de kırılmaz camlarını piyasaya sundu.

Suya, darbeye, aşınmaya ve düşmeye karşı yüksek koruma sağlayan ve parmak izi bırakmayan cam koruyucular, yüksek transparanlık sağlayan özel teknolojisiyle orijinal camla aynı hissi veriyor. Özel yapıştırıcısıyla, ekran koruyucularda yaşanan kenarlardan kalkma ve soyulma gibi problemlerin de yaşanmadığı bu özel cam, kutunun içinden çıkan aparatıyla kolay ve hatasız kurulum imkanı da sağlıyor. Telefon camınızı bir profesyonelden yardım almadan ve hiçbir baloncuk bırakmadan kendiniz uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca kutudan kurulum için gereken özel bezler ve yedek bir ekran koruyucu daha çıkıyor.


Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo, ürünlerini dünyanın birçok noktasından yeni insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları gibi işlevsel ürünleri bulunduran Mcdodo, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor ve Gürgençler Mağazalarında tüketicilerle buluşuyor.

Mcdodo iPhone şeffaf kırılmaz cam fiyatı: 489.39TL

Etiketler :
HABERE YORUM KAT