Mcdodo Babalar Günü İndirimi Başladı

Mcdodo Babalar Günü İndirimi Başladı
Babalar Günü özel indirimi

Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, bu kez hem babaları, hem de babasına hediye arayanları mutlu ediyor! Sadece genç kuşakların teknolojiyle ilgili olduğu algısının yıkıldığı bu günlerde Mcdodo, ‘her yaştan insanın teknolojik aksesuarlara ihtiyacı olduğunu’ bilerek, yine özel bir Babalar Günü kampanyası yapıyor.

USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürün; Haziran ayı boyunca mcdodo.com.tr’de Babalar Günü’ne özel yüzde 10’a varan indirimlerle sunuluyor. Tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış 750’ye yakın aksesuar seçeneği, teknolojik babaları mutlu edecek!

Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo, ürünlerini dünyanın birçok noktasından yeni insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları gibi işlevsel ürünleri bulunduran Mcdodo, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor.


Bu Babalar Günü’nün en iddialı hediye seçeneklerinden biri olan ve iPhone 12 ve iPhone 13 serisi için özel olarak üretilen yeni MagSafe şeffaf kılıflar, şarj deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. 539 TL’den başlayan uygun fiyatları, yüksek malzeme kalitesi ve tutuş performansıyla telefonunuzla bütünleşen MagSafe kılıflar, kablosuz ve özgür şarj fırsatı sunuyor. Yine babanızı mutlu edebileceğiniz bir diğer teknolojik aksesuar da markanın yenilikçi ürünü olan 3’ü 1 Arada 25W Kablosuz Şarj Standı. Katlanabilir akıllı tasarımıyla, sadece bir powerbank boyutundaki bu taşınabilir ürün, 3 cihazı aynı anda hızlı şarj etme imkanı sunuyor. Fiyatı: 1.198,89 TL.

Farklı teknoloji platformlarında meraklılarıyla buluşan Mcdodo, iPhone 14 serisi için özel tasarlanan aksesuarları olanMagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, yüksek hızlı GaN Şarj Adaptörleri ve Akıllı Araç Kitleriyle; iPhone 13 ve 14 serisi kullanıcılarına şarj konusunda bambaşka bir deneyim sunmakla kalmıyor, bunu neredeyse 3’te 1 fiyata yapıyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gürgençler Mağazalarında da tüketicilerle buluşuyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT