Kunitsu-Gami: Path of the Goddess Duyuruldu

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess Duyuruldu
Capcom, Xbox Showcase’de Kunitsu-Gami: Path of the Goddess adlı net bir Japon folklor teması ve estetiğine sahip yeni bir oyuna bir göz atmamızı sağladı. Ek olarak, Capcom Showcase sırasında tek oyunculu aksiyon rol yapma oyununun Xbox Series X|S ve ...

Capcom, Xbox Showcase’de Kunitsu-Gami: Path of the Goddess adlı net bir Japon folklor teması ve estetiğine sahip yeni bir oyuna bir göz atmamızı sağladı. Ek olarak, Capcom Showcase sırasında tek oyunculu aksiyon rol yapma oyununun Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass’e ek olarak PlayStation 5, Windows PC’lere geleceği doğrulandı.

Kunitsu-Gami’de insanlar kutsal bir dağı kirletiyor ve bu, fiziksel olarak topraklara yayılan felaket olarak tezahür ediyor. Hastalıklı bitki örtüsü ve fauna, Ruh Taşı Bakire’nin yolunu temizlemek için savaşmanız ve onları yok etmeniz gereken Seethe adlı yaratıkları cezbediyor. Böylece o, temizlik ayinini gerçekleştirecek ve toprakları eski haline getirebilecek.

Capcom, oyunun Okami ve Shinsekai: Into the Depths gibi geleneksel Japon temalarıyla önceki oyunlarının izinden gittiğini söyledi. Ayrıca oyun, orijinal olarak Resident Evil 7: Biohazard için tasarlanan ancak daha sonra daha fazla Resident Evil oyunu, Street Fighter 6 ve Devil May Cry 5 içeren başlıklar için kullanılan RE Engine kullanılarak geliştirildi.

HABERE YORUM KAT