Intel, 7 ve 10. Nesil Arası İşlemciler İçin 31.0.101.2125 Sürücüsünü Yayınladı

Intel, 7 ve 10. Nesil Arası İşlemciler İçin 31.0.101.2125 Sürücüsünü Yayınladı
Intel, Lakefield’ın yanı sıra 10. nesil çiplerden 7. nesil çiplere kadar WHQL imzalı yeni Windows sürücüsünü yayınladı. Sürücüde Jasper Lake, Gemini Lake ve Elkhart Lake de destekleniyor. Hatırlarsanız Lakefield, Intel’in Atom tabanlı daha küçük ...

Intel, Lakefield’ın yanı sıra 10. nesil çiplerden 7. nesil çiplere kadar WHQL imzalı yeni Windows sürücüsünü yayınladı. Sürücüde Jasper Lake, Gemini Lake ve Elkhart Lake de destekleniyor.

Hatırlarsanız Lakefield, Intel’in Atom tabanlı daha küçük çekirdeklerini daha büyük Core çekirdekleriyle birleştirdiği ilk hibrit CPU’suydu.

Intel, Temmuz 2022’de 6. nesil ve 10. nesil CPU’lar için sürücü desteğini sona erdirmişti. Bu nedenle, Intel’in geliştirme çabası Alder Lake, Raptor Lake ve Arc ayrık GPU’ları gibi daha yeni nesil ailelere kaydığı için bu sürücü güncellemesinde büyük bir değişiklik yok.

Intel dün Arc için bir beta sürücü güncellemesi yayınladı ve bu güncelleme, Arc için önceki güncellemelerde performans artışı yaşanmıyorken bazı oyunlarda performans artışı getirdi.

Eğer bu tür sistemlerden birini kullanıyorsanız Intel 31.0.101.2125 WHQL sürücüsünü indirmek için Intel’in resmi sürücü sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT