Infinix Note 30 VIP Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Infinix Note 30 VIP Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı
Infinix, yeni telefonu Note 30 VIP’yi tanıttı. Telefondaki en dikkat çekici özellik pil %30’a ulaştığında şarj akımı pili atlayıp doğrudan anakarta aktarılabiliyor. Bu da cihaz şarj olurken oyun oynama esnasındaki aşırı ısınmayı azaltıyor. Infinix bu ...

Infinix, yeni telefonu Note 30 VIP’yi tanıttı. Telefondaki en dikkat çekici özellik pil %30’a ulaştığında şarj akımı pili atlayıp doğrudan anakarta aktarılabiliyor. Bu da cihaz şarj olurken oyun oynama esnasındaki aşırı ısınmayı azaltıyor. Infinix bu özelliğin sıcaklığı 7 derece düşürebileceğini belirtmiş.


Note 30 VIP, 120 Hz yenileme hızına ve 360 Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6.67 inçlik bir AMOLED ekranla bizi karşılıyor. Bu ekrana 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla eşleştirilen Dimensity 8050 yongası eşlik ediyor. Kamera cephesinde ise 108 megapiksellik bir ana kamera ve 2 megapiksellik derinlik sensörü mevcut.


Ön tarafta 32 megapiksellik bir selfie kamerası tercih edilmiş. Ayrıca telefonun diğer özellikleri arasında JBL üretimi stereo hoparlör, Z Ekseni titreşim motoru ve IP53 sertifikası gibi özellikler var. Son olarak cihazın 299 dolarlık fiyatıyla bugünden itibaren satışa çıkacağını belirtelim.

Peki siz Infinix Note 30 VIP hakkında ne düşünüyorsunuz?

HABERE YORUM KAT