Immortals of Aveum Çıkış Tarihi Ertelendi

Immortals of Aveum Çıkış Tarihi Ertelendi
Ascendant Studios, sihir tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum çıkış tarihi için bir aylık erteleme kararı aldı. Oyun, orijinal çıkış tarihi olan 20 Temmuz yerine 22 Ağustos’ta piyasaya çıkacak. Geliştiricinin web sitesinde ...

Ascendant Studios, sihir tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum çıkış tarihi için bir aylık erteleme kararı aldı. Oyun, orijinal çıkış tarihi olan 20 Temmuz yerine 22 Ağustos’ta piyasaya çıkacak.

Geliştiricinin web sitesinde yayınlanan bir gönderide Ascendant Studios, ekibin hem oyunculardan hem de Haziran ayının başlarında Summer Games Fest sırasında bir sürümü oynayan basından gelen tepkileri takdir ettiğini söylüyor ve ekliyor: “Oyunla ilgili son geri bildirimler bize zaten hissettiğimiz şeyi kanıtlıyor: Immortals of Aveum özel bir şey. Tam vizyonumuzu gerçekleştirmek için fazladan birkaç hafta ayıracağız ve yeni lansman tarihimizi 22 Ağustos Salı olarak belirleyeceğiz. Bu bize oyunu daha da geliştirmek, tüm platformları optimize etmek ve güçlü bir lansman yapmak için zaman verecek. Bunu düzeltmeyi kendimize ve size borçluyuz.”

Immortals of Aveum, tek oyunculu bir FPS olacak ancak geliştirici ekip, 25 saatlik uzun bir tek oyunculu görevlere sahip olacağını iddia ediyor. Oyun, görsellerini sunmak için Epic Unreal Engine 5.1’i kullanıyor. Oyunun sistem gerekinimleri biraz yüksek olduğu için PC oyuncularının donanımlarını yükseltmeleri gerekebilir.

Oyun ayrıca, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S konsollarında da çıkış yapacak.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT