Honor Magic V2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Honor Magic V2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu
MWC Shanghai etkinliğinde konuşma yapan Honor CEO’su George Zhao, konuşması sırasında 12 Temmuz’da yeni Honor Magic V2’nin piyasaya sürüleceğini açıkladı. Yöneticiye göre yeni telefon katlanabilir telefon deneyimde devrim yaratacak. Honor, Magic Vs ...

MWC Shanghai etkinliğinde konuşma yapan Honor CEO’su George Zhao, konuşması sırasında 12 Temmuz’da yeni Honor Magic V2’nin piyasaya sürüleceğini açıkladı. Yöneticiye göre yeni telefon katlanabilir telefon deneyimde devrim yaratacak.

Honor, Magic Vs‘yi piyasaya sürdüğünde %10 daha hafif bir gövde ve yeni bir menteşe sistemiyle ilk Magic V’ye göre önemli bir gelişme kaydetmişti. Honor Magic V2 modeliyle beraber Vs modelinde olan eksiklerin kapatılmasını bekliyoruz. Telefon teknik özellik tarafında LTPO AMOLED bir ekranla bizi karşılayacak.


Honor CEO’su George Zhao

Bu ekrana Snapdragon 8 Gen 2 yongası eşlik edecek. Ayrıca telefonun Snapdragon 8+ Gen 1 ile gelecek farklı bir varyantının olabileceği de konuşuluyor. Tanıtım tarihine kadar telefon hakkında daha fazla detayın paylaşılmasını bekliyoruz. Peki siz Honor Magic V2 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT