Google Meet Resim İçinde Resim Modu Yeni Özellikler Kazandı

Google Meet Resim İçinde Resim Modu Yeni Özellikler Kazandı
Google, Meet adını verdiği görüntülü arama uygulamasının resim içinde resim (PiP) modu için yeni bir güncelleme duyurdu. Güncellenen resim içinde resim penceresi artık elinizi kaldırma, toplantı sohbetini kullanma, altyazıları açma/kapatma ve esnek ...

Google, Meet adını verdiği görüntülü arama uygulamasının resim içinde resim (PiP) modu için yeni bir güncelleme duyurdu.

Güncellenen resim içinde resim penceresi artık elinizi kaldırma, toplantı sohbetini kullanma, altyazıları açma/kapatma ve esnek düzenlere erişme gibi ekstra şeyler yapmanızı sağlıyor. Ayrıca, resim içinde resim görünümünü daha etkili bir şekilde yeniden boyutlandırmanız mümkün. Bu yeni özellikler, Chrome aracılığıyla tüm Google Workspace kullanıcıları ve kişisel Google hesapları tarafından kullanılabilecek. Google, güncellenmiş deneyimin tüm kullanıcılara ulaşmasının 15 günü bulabileceğini ifade ediyor.

Google Meet resim içinde resim modu yaklaşık bir yıl önce Haziran ayında kullanıma sunuldu. Bu mod diğer tarayıcı sekmelerinde çalışırken yüzen bir pencerede görüntülü toplantılara devam etmenize olanak tanıyor.

Özelliği kullanmak için Google Meet sekmesinin altındaki üç noktalı menüyü tıklayıp listeden Resim içinde resim modunu aç’ı seçmeniz yeterli. Google, “yeni resim içinde resim deneyiminin, daha dinamik bir deneyim için ekran paylaşırken veya ilgili bir ekranda gezinirken daha fazla esneklik sağladığını” söylüyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT