Google Maps Immersive View Özelliği 4 Yeni Şehirde Kullanıma Sunuluyor

Google Maps Immersive View Özelliği 4 Yeni Şehirde Kullanıma Sunuluyor
Google, Google Maps için Immersive View özelliğinin dünya genelinde dört yeni şehirde kullanılabileceğini duyurdu. Bu dört şehir arasında Amsterdam, Dublin, Floransa ve Venedik bulunuyor. Bunların desteklenen şehirlerin ilk grubunda yer alan San ...

Google, Google Maps için Immersive View özelliğinin dünya genelinde dört yeni şehirde kullanılabileceğini duyurdu. Bu dört şehir arasında Amsterdam, Dublin, Floransa ve Venedik bulunuyor. Bunların desteklenen şehirlerin ilk grubunda yer alan San Francisco, Londra, Tokyo gibi şehirlerin arasına eklendiğini belirtelim.

Bunun yanında Google Maps Immersive View, Prag Kalesi, Sidney Liman Köprüsü ve Boston’daki Faneuil Hall dahil olmak üzere dünya çapında 500’den fazla ikonik eser için de kullanılabilir hale geliyor.


Ayrıca Google‘ın Paris, Seattle ve San Jose dahil olmak üzere toplam 15 şehirde kullanılabilecek rotalar için sürükleyici görünüm özelliğinin de önizlemesini yaptığının altını çizelim. Peki siz Google Maps’e eklenen yeni özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler :
HABERE YORUM KAT