Galaxy M34, Samsung Web Sitesinde Listelendi

Galaxy M34, Samsung Web Sitesinde Listelendi
Samsung, yakında piyasaya süreceği modeli Galaxy M34 için Hindistan web sitesinde yeni bir listeleme oluşturdu. Sayfada yapılan listelemeyle telefonun 5G ve çift SIM desteğine sahip olacağı doğrulanmış oldu. Teknik özelik tarafında 120 Hz yenileme ...

Samsung, yakında piyasaya süreceği modeli Galaxy M34 için Hindistan web sitesinde yeni bir listeleme oluşturdu. Sayfada yapılan listelemeyle telefonun 5G ve çift SIM desteğine sahip olacağı doğrulanmış oldu. Teknik özelik tarafında 120 Hz yenileme hızına sahip 6.6 inçlik bir AMOLED ekran kullanılacak.

Bu ekrana Dimensity 1080 yongası eşlik edecek. Kamera kurulumunda 48 megapiksellik bir ana kamera başı çekiyor. Bu ana kameranın yanında 8 megapiksellik ultra geniş ve 5 megapiksellik makro üniteleri geliyor.


Ön taraftaysa 32 megapiksellik bir selfie kamerası bulunacak. Tüm bu donanıma ise 6000 mAh’lık bir batarya güç verecek. Son olarak bu özelliklerin tanıtım gününe kadar değişebileceğinin de altını çizelim. Peki siz Galaxy M34 hakkında ne düşünüyorsunuz?

HABERE YORUM KAT