Fire Emblem: The Blazing Blade Nintendo Switch Online’a Geliyor

Fire Emblem: The Blazing Blade Nintendo Switch Online’a Geliyor
Nintendo, sevilen Fire Emblem: Engage serisinden Lyn’in ve Hector’ün öykülerinin anlatıldığı Fire Emblem: The Blazing Blade‘in 23 Haziran’da Switch Online kütüphanesine geleceğini duyurdu. Bir tweet ile açıklanan bu gelişmeyle birlikte oyuncular ...

Nintendo, sevilen Fire Emblem: Engage serisinden Lyn’in ve Hector’ün öykülerinin anlatıldığı Fire Emblem: The Blazing Blade‘in 23 Haziran’da Switch Online kütüphanesine geleceğini duyurdu.

Bir tweet ile açıklanan bu gelişmeyle birlikte oyuncular, ilk olarak 2002 yılında Game Boy Advance için piyasaya sürülen oyunu oynayabilecekler. Tıpkı Fire Emblem: Engage gibi strateji temelli olan oyunda kuvvetlerinizi geliştirerek vatanınızı işgalcilerden kurtaracaksınız.

Kullanıcıların Metroid Fusion ve diğer Game Boy Advance oyunlarını indirebilmeleri için hem Nintendo Switch Online’a hem de genişleme paketine ihtiyaçları var.

Koleksiyonda ayrıca Super Mario Advance 4, Super Mario Bros. 3, WarioWare Inc: Mega MicroGames, Kuru Kuru Kuruin, Mario Kart: Super Circuit, Mario & Luigi: Superstar Saga ve The Legend of Zelda: The Minish Cap ve daha fazlası oynanabilir.

HABERE YORUM KAT