F1 23’ün Işın İzleme ve Diğer Özellikleri Detaylandırıldı

F1 23’ün Işın İzleme ve Diğer Özellikleri Detaylandırıldı
Salıdan itibaren EA Sports F1 23 için ön sipariş veren oyuncular PC sürümünü ön yükleyebilecekler. Şirket ayrıca oyunculara PC ayarları ekranını ve PC’ye özgü diğer özellikleri içeren bir bakış sundu. F1 23 grafik menüsünde ışıklandırma kalitesi ...

Salıdan itibaren EA Sports F1 23 için ön sipariş veren oyuncular PC sürümünü ön yükleyebilecekler. Şirket ayrıca oyunculara PC ayarları ekranını ve PC’ye özgü diğer özellikleri içeren bir bakış sundu.

F1 23 grafik menüsünde ışıklandırma kalitesi, post-processing, gölgeler, parçacıklar, kalabalıklar, aynalar, hava durumu efektleri, zeminler, ağaçlar ve arabalarla kasklar üzerindeki yansımalar için ayarlar bulunuyor. Oyunu oynamak için en az bir Nvidia GeForce GTX 1050 Ti veya AMD RX 470 gerekiyor ancak EA ışın izlemesiz (Ray Tracing) en yüksek grafik doğruluğu ve efektleri isteyenler için bir en az GTX 1660 Ti veya RX 590 öneriyor.


EA F1 23 Bilgisayara Özel Grafik Ayarları

Oyuncular yüksek çözünürlüklü ekran görüntülerini ve videoları düz panel olarak veya SG (VR) oyuncuları 360 derece dışa aktarım moduyla dışa aktarabilecekler. Ayrıca Steam Atölyesi aracılığıyla özel yarış kurulumlarını paylaşma ve indirme özelliği geri dönüyor. EA’in kısa bir süre önce F1 23’ün Spotify üzerinden erişilebilen ve Swedish House Mafia, Skrillex, Tiësto, The Chemical Breathers ve diğerlerinin müziklerini içeren müzik listesini yayınladı.

Oyunun çıkışında Şangay Uluslararası Pisti, Portekiz’deki Portimão, Fransa’daki Circuit Paul Ricard, Las Vegas Strip Pisti, Katar’daki Lusail Uluslararası Pisti ve daha fazlası dahil olmak üzere 26 pist olacak. Bu yılki oyunda F1 22’nin sinematik tek oyunculu hikaye modu Breaking Point’in devamı da yer alacak.

EA Sports F1 23’ü oynamak için erken sipariş verdiyseniz 13 Haziran’ı, eğer erken sipariş vermediyseniz 16 Haziran’ı bekleyin.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT