F1 23, DLSS Desteği Kazanıyor

F1 23, DLSS Desteği Kazanıyor
F1 23, DLSS ile Maksimum Performansa Ulaşacak

GeForce RTX ekosistemi, 300’den fazla DLSS, 70’ten fazla Reflex destekli oyunuyla büyümeye devam ediyor. F1 23, 16 Haziran tarihinde piyasaya çıkıyor ve GeForce RTX oyuncuları NVIDIA DLSS teknolojisiyle yüksek performansın tadını çıkarırken, NVIDIA Reflex ile minimuma indirilmiş gecikme süresi elde edebilecek.

Aynı zamanda Ratchet&Clank: Rift Apart 26 Temmuz’da NVIDIA Reflex ve DLSS 3 desteğiyle piyasa çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca Daydream: Forgotten SorrowLayers of Fear ve Strayed Lights gibi oyunlara DLSS 2 performans iyileştirmesi geliyor.

16 Haziran tarihinde, dünyanın dört bir tarafındaki hayranları, 2023 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın resmi oyunu EA SPORTS F1 23’te dünyanın en iyi yarışçılarına karşı yarışmak için pistte yerlerini alacak.

Masaüstü bilgisayara sahip GeForce RTX kullanıcıları, NVIDIA DLSS 2 sayesinde oyun çıktığı gibi iyileştirilmiş kare hızından faydalanabilecek. Aynı zamanda oyun çıktıktan sonra gelecek olan bir güncellemeyle NVIDIA DLSS 3 desteğini de alacak.

Tüm GeForce RTX oyuncuları, GeForce RTX ekran kartlarının ışın izlemeye adanmış çekirdekleri sayesinde, ışın izleme yansımalarını, gölgeleri ve ortam aydınlatmalarını aktive ederken mümkün olan en yüksek kare hızından faydalanabilecek.  GeForce GTX 900 Serisi ve daha yeni ekran kartlarına sahip oyuncular, NVIDIA Reflex ile F1Ⓡ 23’ün yarışını daha duyarlı hale getirebilecek.

Yarışçılar, şimdi direksiyon başına geçme vakti!


DLSS hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Aşağıda yeni çıkacak DLSS oyunlarını görebilirsiniz:

  • Strayed Lights  (DLSS 2 desteğiyle çıktı)
  • Daydream: Forgotten Sorrow (14 Haziran’da DLSS 2 ve ışın izleme desteğiyle çıkacak)
  • Layers of Fear (15 Haziran’da DLSS 2 ve ışın izleme desteğiyle çıkacak)
  • Ratchet & Clank: Rift Apart (26 Temmuz’da DLSS 3, DLAA, Reflex ve Işın İzleme desteğiyle çıkacak)
  • Party Animals (20 Eylül’de DLSS 2 ve Reflex desteğiyle çıkacak)
  • Witchfire  (20 Eylül’de DLSS 3 ve Reflex desteğiyle çıkacak)
  • Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (26 Eylül’de ışın izleme ve DLSS 3 desteğiyle çıkacak) Warhaven (sonbaharda DLSS 3 desteğiyle çıkacak)

Etiketler :
HABERE YORUM KAT