Diablo 4, Blizzard’ın En Hızlı Satan Oyunu Oldu

Diablo 4, Blizzard’ın En Hızlı Satan Oyunu Oldu
Yılın heyecanla beklenen oyunlarından birisi olan Diablo 4, 6 Haziran itibarıyla oyuncularla buluştu. Geliştirici ve yayıncı Blizzard Entertainment’ın fantastik aksiyon-RPG devam oyunu Diablo 4, şimdiden önemli bir dönüm noktasına ulaşarak şirketin ...

Yılın heyecanla beklenen oyunlarından birisi olan Diablo 4, 6 Haziran itibarıyla oyuncularla buluştu. Geliştirici ve yayıncı Blizzard Entertainment’ın fantastik aksiyon-RPG devam oyunu Diablo 4, şimdiden önemli bir dönüm noktasına ulaşarak şirketin tüm zamanların en hızlı satan oyunu olma unvanını da elde etti.

Blizzard, herhangi bir belirli satış adedi veya gelir rakamı sunmadı ancak birçok kişinin Diablo IV’ü resmi lansmanından önce önceden sipariş ettiği açıkça görünüyor. Blizzard, oyunun erken erişim döneminde olduğu 4 gün içinde oyuncuların Diablo 4 oynayarak toplam 93 milyon saat zaman harcadıklarını belirtti.

Şu ana kadar oyun çok fazla sorun yaşamadan iyi bir başlangıç yapmış gibi görünüyor. Şirket, bazı stabilite sorunlarını çözmek üzere tüm platformlar için birkaç PC yaması ve bir dizi sunucu tarafı düzeltmesi yayınladı. Ayrıca birçok PlayStation oyuncusunun Diablo 4 sunucularında oturum açamamasına neden olan bir sorun düzeltildi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT