Assassin’s Creed Mirage Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Mirage Oynanış Fragmanı Yayınlandı
Ubisoft, geçtiğimiz yılın Eylül ayında Assassin’s Creed’i bir sonraki yeni oyunla köklerine götüreceğini duyurdu. Origins, Odyssey ve Valhalla gibi son oyunlarda görülen tüm rol yapma oyunu öğelerini bir kenara bırakan Assassin’s Creed Mirage, klasik ...

Ubisoft, geçtiğimiz yılın Eylül ayında Assassin’s Creed’i bir sonraki yeni oyunla köklerine götüreceğini duyurdu. Origins, Odyssey ve Valhalla gibi son oyunlarda görülen tüm rol yapma oyunu öğelerini bir kenara bırakan Assassin’s Creed Mirage, klasik aksiyon-macera türüne odaklanıyor.

Son olarak Ubisoft Forward sunumunda paylaşılan oynanış fragmanı ile klasik parkur sistemlerinin geri dönüşünü, ağır dövüşü, gizli unsurları, kalabalığa karışmayı ve hepsinden önemlisi gerçek suikastler gösterilmiş.

Oynanış fragmanının sonunda yeni bir Assassin’s Focus yeteneği gösteriliyor. Basim’in hedefleri işaretleyebildiği ve onları ışınlanmaya benzer bir animasyonla hızla gönderebildiği gösterilmiş. Bu muhtemelen her zaman kullanılamayan güçlü bir nihai yetenek olacak.

Assassin’s Creed Mirage 12 Ekim 2023’te PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 ile Amazon Luna ve Ubisoft+ aboneliklerinde çıkış yapacak.

HABERE YORUM KAT