Apple, Uygun Fiyatlı Vision Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Apple, Uygun Fiyatlı Vision Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir
Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple, Vision Pro sanal gerçeklik başlığının daha uygun fiyatlı bir versiyonunu sunmayı planlıyor ve muhtemelen 2025 yılında piyasaya sürecek. Apple’ın bu cihazı üretme nedeni, Vision Pro’nun 3.499 dolarlık fiyat ...

Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple, Vision Pro sanal gerçeklik başlığının daha uygun fiyatlı bir versiyonunu sunmayı planlıyor ve muhtemelen 2025 yılında piyasaya sürecek.

Apple’ın bu cihazı üretme nedeni, Vision Pro’nun 3.499 dolarlık fiyat etiketi. Zira söz konusu ürün belirli bir kitleye hitap ediyor.

Şirket normalde Vision Pro’nun fiyatını açıklamamayı düşünüyordu ancak sonradan herkese alışması için 9 ay zaman vermeyi daha uygun buldu. Yeni başlığın da ya Vision ya da Vision One olarak adlandırılacağı tahmin ediliyor. Bu başlıkla birlikte bütün kitlelere hitap edebileceklerini düşünüyorlar.

Apple, daha düşük seviyeli ekranlar, daha düşük güçteki çipler kullanarak kameraların sayısını azaltabilir. Ayrıca uzamsal ses özelliği için de AirPods şartı getirilebilir. Böylelikle düşük maliyetli bir Vision başlığı üretebilir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT