Apple, 2027’ye Kadar 53 Yeni Apple Store Açmayı ve Yenilemeyi Planlıyor

Apple, 2027’ye Kadar 53 Yeni Apple Store Açmayı ve Yenilemeyi Planlıyor
Bloomberg‘in haberine göre Apple, Apple Store çalışmalarını genişletmeyi, dünya çapında bir dizi yeni perakende satış noktası açmayı ve ABD’deki birkaç mağazayı elden geçirmeyi planlıyor. Asya-Pasifik bölgesine 15 yeni mağaza, Avrupa ve Orta Doğu’ya ...

Bloomberg‘in haberine göre Apple, Apple Store çalışmalarını genişletmeyi, dünya çapında bir dizi yeni perakende satış noktası açmayı ve ABD’deki birkaç mağazayı elden geçirmeyi planlıyor. Asya-Pasifik bölgesine 15 yeni mağaza, Avrupa ve Orta Doğu’ya beş mağaza ve ABD ve Kanada’ya dört mağaza açılıyor.

Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da 28 Apple Store daha yenilenecek veya taşınacak. Asya-Pasifik mağazalarının üçü Hindistan’da, biri Malezya’da, ikisi Güney Kore’de ve biri Şangay’daki Jing’an Temple Plaza’da olacak.

Avrupa’da ise Paris Opéra’daki mağazanın yenilenmesi ve Londra’daki Battersea Power Station ile Madrid’deki La Vaguada’da yeni mağazaların açılması gündemde. Yeni açılacak bu mağazalarda Genius Bar ve Apple Watch stüdyosunun bulunacağını belirtelim.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT